POLEROWANIE LAMP SAMOCHODOWYCH

Klosze reflektorów samochodowych przednich i lamp tylnych wykonane z poliwęglanu, narażone są po pewnym czasie na zmatowienie. Głównym powodem matowienia kloszy lamp są czynniki atmosferyczne – słońce, mróz, kurz, oraz niewłaściwe mycie aut. Tracą one walory wizualne oraz użytkowe. Pojawiają się zmatowienia, rysy oraz zżółknięcia reflektorów.

W tej sytuacji nie zawsze konieczna jest wymiana reflektorów samochodowych na nowe, istnieje możliwość przywrócenia ich walorów do początkowych. W tym celu dokonuje się usunięcia zniszczonej, zżółkłej powierzchni poprzez zastosowanie odpowiednich materiałów ściernych. Następnie na reflektor nakładany jest specjalny preparat, którego celem jest wypełnienie mikrorys powstałych podczas ścierania zewnętrznej powierzchni.

Nasza firma zajmuje się polerowaniem kloszy lamp samochodowych oraz usuwaniem rys wszelkiego rodzaju z kloszy.

Polerujemy reflektory i lampy poliwęglanowe. Usuwamy wszelkiego rodzaju zmatowienia wynikające z normalnego użytkowania.

Usługę bez konieczności demontażu lamp wykonujemy na miejscu w czasie 1-1,5 h.
Regeneracja niesie za sobą nie tylko poprawę właściwości wizualnych auta, ale przede wszystkim zwiększa bezpieczeństwo jazdy.